Інформаційний захід та робоча зустріч у Луцькому міськрайонному відділі з питань пробації

Деталі

28945544 574012636295681 668295581 o21 березня 2018 року у Луцькому міськрайонному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України проведено інформування засуджених у рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 638-р «Про реалізацію правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у 2017–2019 роках» начальником відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Андрій Петрик, начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Луцького місцевого центру з надання БВПД Людмилою Носковою спільно із представниками регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області Іриною Б’ялою та Мирославою Вавренюк, а також заступником директора управління соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради Вадимом Міщуком проведено прийом засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та надано роз’яснення з правових питань.

28945544 574012636295681 668295581 o

У ході заходу засуджених ознайомлено з їхніми правами, роботою системи надання безоплатної правової допомоги та порядком звернення до центрів з надання БВПД регіону за отриманням такої допомоги.

Зокрема, громадянам, котрі мають конфлікт із законом, роз’яснено механізм роботи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та ознайомлено з процедурою призначення адвоката за державний кошт у випадках затримань та арештів осіб у кримінальному та адміністративному порядку, осіб, стосовно яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, осіб, стосовно яких захисник залучається слідчим або прокурором чи за ухвалою суду, засудженим до покарання у виді обмеження чи позбавлення волі або тримання у дисциплінарному батальйоні військовослужбовців.

Присутнім надано інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є підвищення рівня правової культури та правової свідомості українців шляхом інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб.

Крім того, слухачів було поінформовано про новації Мін’юсту, зокрема про нововведення, що стосуються процедури стягнення аліментів зі злісних боржників, основні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, а також про можливість та порядок звернення до міжнародного судового органу – Європейського суду з прав людини, у разі вичерпання національних засобів правового захисту.

29242629 574012569629021 1558179330 o

У підсумку заходу відбулася зустріч робочої групи із колективом Луцького міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України під керівництвом в.о. начальника установи Руслана Галецького. Працівників пробації ознайомлено з роботою системи БПД регіону та ГТУЮ у Волинській області, а також надано відповіді на усі запитання стосовно роботи згаданих установ. Під час робочої зустрічі були обумовлені механізми та напрямки подальшої співпраці між відомствами з метою забезпечення реалізації прав громадян.

Учасникам заходу роздано інформаційні буклети із циклу «Я МАЮ ПРАВО!», а також друковану продукцію про систему безоплатної правової допомоги з додатковою інформацією про функції регіонального і місцевих центрів та бюро правової допомоги, а також контактними даними всіх установ системи БПД, які знаходяться на території Волинської області.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua