Фахівці системи безоплатної правової допомоги Волині побували на «Острові дитинства»

Деталі

DSC03009У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня 2019 року, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та Луцького місцевого центру взяли участь у фестивалі «Острів дитинства», організованому управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, що відбувся у Луцьку, на площі Героїв Майдану.

Вікторина на правову тематику під час роботи мобільного інформаційно-правового намету центрів та вуличне інформування про систему безоплатної правової допомоги й про Всеукраїнський правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», спрямоване на захист прав маленьких українців, разом із найрізноманітнішими виступами творчих колективів, розважально-пізнавальними програмами, майстер-класами з елементами арт-терапії, цікавими подарунками та «країною солодощів» не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих.

DSC03023

DSC02996

Під час заходу серед маленьких лучан було розповсюджено буклети «Твої права – твій надійний захист», а також паспорти прав дитини із контактними даними найближчого місцевого центру з надання БВПД, куди можна звертатися за правовою інформацією та консультаціями.

DSC03008

DSC03036Система безоплатної правової допомоги Волині висловлює слова вдячності організаторам заходу, управлінню соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради, за співпрацю у напрямку підвищення правової освіти та обізнаності лучан про механізми захисту їх прав.

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua