Фахівці Регіонального центру провели правопросвітницький захід для дітей з вадами зору

Деталі

DSC0114612 грудня 2018 року фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області спільно з партнерами – Управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України та ГО «Генерація успішної дії» на базі Крупівського навчально-реабілітаційного центру провели правопросвітницький захід для школярів «СтопБулінг. СтопНасильство. Ти і поліція», котрий відбувся у рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

Старший інспектор з особливих доручень Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Андрій Яцук продемонстрував школярам анімаційні ролики «Ти і поліція» виробництва студії з правозахисною орієнтацією Real Stories Production.

DSC01184

DSC01154

«Відчиніть! Поліція!», «Пред’яви паспорт! Виверни кишені!», «Терміново прийди до слідчого!», «Тебе затримано за адміністративне правопорушення!», «Це ти скоїв злочин! Зізнавайся!» «Поліцейська жорстокість», «Ти на мирному зібранні» – саме такі анімаційні фільми діти мали можливість переглянути та дізнатись як потрібно поводитись під час тих чи інших ситуацій, спілкуючись із поліцією.

DSC01175

DSC01177

Своєю чергою головний спеціаліст відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ірина Кушпетюк акцентувала увагу присутніх на не менш актуальних на сьогодні темах – це булінг та домашнє насильство й розповіла як діяти та куди потрібно звертатись у подібних випадках. Разом із тим, детально зупинилась на роботі системи безоплатної правової допомоги, яка діє в Україні загалом та на Волині зокрема.

DSC01160

Серед учнів Крупівського навчально-реабілітаційного центру було розповсюджено друковані інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу, «Твої права – твій надійний захист», паспорти прав дитини, а також буклети із циклу Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» на зазначену вище тематику.

DSC01142

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

 

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua