Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА — МИ ПОРУЧ!

Деталі

Луків116 вересня 2016 року заступником начальника відділу Турійське бюро правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богданом Гутом, разом з головою Турійської районної ради Ольгою Черен та директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району Віктором Мазураком було проведено зустріч з громадянами за місцем їх постійного проживання у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в смт Луків територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району.

В ході зустрічі було надано роз’яснення стосовно процедури та алгоритмів отримання первинної та вторинної правової допомоги громадянам, які постійно проживають у відділенні, а також працівникам закладу. Присутнім було роз’яснено хто має право на безоплатну правову допомогу, які правові послуги включає безоплатна первинна та вторинна правова допомога, хто є суб’єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, який порядок звернення за наданням безоплатної вторинної правової допомоги.

Луків2

В ході виїзного прийому громадяни, які перебувають у відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання в смт Луків територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району, отримали консультації з питань спадкового права, соціальних питань, процедури оформлення житлових субсидій, надання субсидії для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива тощо.

Луків3

Досягнуто попередньої домовленості із директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Турійського району щодо систематичного проведення подібних виїзних прийомів.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua