Вакансія на посаду головного спеціаліста відділу "Любешівське бюро правової допомоги" Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

1111 2

Ковельський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про вакансію на посаду головного спеціаліста відділу "Любешівське бюро правової допомоги"

Детальніше...

Відповідальність за незаконну вирубку хвойних дерев

Деталі

3 8Із наближенням Новорічних і Різдвяних свят особливо актуальними становляться правопорушення, пов'язані з незаконною вирубкою та реалізацією хвойних дерев, адже щороку в цей час сосни і ялинки стають затребуваним товаром та спостерігаються непоодинокі факти їх самовільних порубок.

Детальніше...

Зі студентством - про шляхи подолання корупції

Деталі

20.12.2019.1Корупція як соціально-правове явище негативно впливає на всі сфери життя суспільства, адже підриває засадничі принципи дотримання правового порядку як показника рівня забезпечення загальновизнаних цінностей. Відтак, 20 грудня 2019 року представницею Луцького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасією Вольською було проведено інформаційний захід із питань протидії корупції у Академії рекреаційних технологій і права м. Луцька.

Детальніше...

Мережі правових клубів PRAVOKATOR – один рік

Деталі

DSC07814 min 1 824x54520 грудня 2019 року відбудеться презентація результатів діяльності мережі правових клубів PRAVOKATOR та обговорення пріоритетів на 2020 рік.

Детальніше...

 

За рік платформу правових консультацій WikiLegalAid переглянули понад 1,3 млн разів

Деталі

Wiki min 2Рік тому, 13 грудня 2018 року, в Україні відкрили правничу Вікіпедію – довідково-інформаційну платформу правових консультації WikiLegalAid (wiki.legalaid.gov.ua). За цей період інформацію, що містить платформа, переглянули понад 1,3 млн разів.

Детальніше...

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua