Легальне працевлаштування – гарантія безпечної праці та соціального захисту

Деталі

13.11.19 2Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної служби України з питань праці є запобігання використанню незадекларованої праці, яка не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику, а й дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників. Із метою інформування студентів ДНЗ «Ковельський центр професійно-технічної освіти» щодо ризиків при неофіційному працевлаштуванні, 13 листопада 2019 року представник Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Романюк провела інформаційну годину на тему: «Гарантії при офіційному працевлаштуванні. Види трудового договору».

Детальніше...

Зустріч із майбутніми правниками

Деталі

DSC04579«Держава та територіальні громади визнають важливість безоплатної правової допомоги як соціальної гарантії, як можливість захистити права людей у правовий спосіб», – акцентувала увагу студентів Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталія Смолярчук. Захід у форматі відкритого діалогу з майбутніми юристами відбувся 12 листопада 2019 року.

Детальніше...

Отримання безоплатної правової допомоги внутрішньо переміщеними особами

Деталі

11.2019.1На сьогодні внутрішньо переміщені особи в Україні залишаються серед найуразливіших категорій громадян. У результаті зміни місця проживання внутрішньо переміщені особи зіштовхуються з труднощами в реалізації та захисті своїх прав, зокрема відновлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, права власності, доступу до житла, придатного для проживання тощо.

Детальніше...

Студентам Лесиного вишу – про важливі проєкти системи БПД

Деталі

DSC04533Розповісти майбутнім юристам про правові послуги, альтернативні сервіси та пілотні проєкти та плани системи безоплатної правової допомоги. Це – головна мета зустрічі у форматі відкритого діалогу директорки Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталії Смолярчук із найбільш мобільною частиною населення – студентством СНУ імені Лесі Українки, що відбулась 8 листопада 2019 року. Участь у заході взяла й викладачка вишу, адвокатка, яка співпрацює з Регіональним центром Вікторія Кондратішина.

Детальніше...

 

7-8 грудня відбудеться хакатон з доступу до правосуддя

Деталі

Access to Justice HackathonКоординаційний центр з надання правої допомоги спільно з громадською організацією KYIV Legal Hackers 7-8 грудня 2019 року проводить Access to Justice Hackathon.

Детальніше...

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua