Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Конкурс 1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

Укладено Меморандум про співпрацю та партнерство із ГО "Велес+"

Деталі

DSC01592Об’єднати зусилля задля проведення правопросвітницьких заходів, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності громадян, надання особам, котрі постраждали від домашнього насильства, безоплатної правової допомоги, роз’яснення механізмів захисту їх прав в рамках реалізації Всеукраїнського правопросвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО!". Саме з такою метою 18 січня 2019 року було укладено Меморандум про співпрацю та партнерство між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області в особі Наталії Смолярчук та ГО «Велес+» в особі Голови правління Віктора Вальчука.

Детальніше...

Земельна просвіта: результати піврічної співпраці Світового банку та системи БПД

Деталі

17.01 земля409 осіб отримали консультації із земельних та інших правових питань. Проведено 18 тренінгів на тему «Земельна просвіта». Такі результати діяльності проекту «Правова обізнаність та захист прав власників і користувачів землею», що впроваджується Світовим банком та системою БПД. Проект реалізується з липня 2018 року у Київській, Львівській та Миколаївській областях.

Детальніше...

На Волині відбувся перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

DSC0155116 січня 2019 року на базі Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області пройшов перший етап XI конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

Детальніше...

 

Фахівці Регіонального центру надавали правову допомогу засудженим

Деталі

DSC0151816 січня 2019 року начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Оксана Щесюк провела консультування засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавлення волі, які перебувають на обліку у Луцькому міськрайонному відділі з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Детальніше...

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua