Запрошуємо адвокатів взяти участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Uvaga advКоординаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги та не брали участь у тренінгах минулого року, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2019 року. Навчання проводиться за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Перший прийом громадян сімейною радницею

Деталі

17.0717 липня 2019 року в приміщенні Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Луцьк, вул. Прогресу, 7) розпочали свою роботу «Сімейні радники» Волині.

Детальніше...

Робоча зустріч із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Деталі

17.00717 липня 2019 року відбулась робоча зустрів представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні з фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області.

Детальніше...

Мешканцям Волині допомагають сімейні радники

Деталі

15.07.2019 Radniki 11Першими сімейними радниками на Волині стали Євгенія Коваленко – адвокатеса, яка співпрацює із системою безоплатної правової допомоги, та Віктор Вальчук, юрист, який працює у галузі протидії домашньому насильству з 2000 року. Вони прийматимуть громадян щосереди з 14.00 до 17.00 у Луцькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги (м. Луцьк, вул. Прогресу, 7).

 

Детальніше...

 

Трудове рабство – наслідок нелегального працевлаштування за кордоном

Деталі

12.07.2019Торгівля людьми - це злочин, форма сучасного рабства, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти. З метою інформування щодо запобігання вказаного злочину 11 липня 2019 року представником Турійського бюро правової допомоги Анною Сидько спільно з фахівцями Турійського районного центру зайнятості було проведено правопросвітницький захід для безробітних на тему: «Трудове рабство – наслідок нелегального працевлаштування закордоном».

Детальніше...

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua