Фахівці Ковельського місцевого центру з надання БВПД Інформували громадян щодо різних аспектів права

Деталі

2 2Про виборче право та як його реалізувати, про пеню за несвоєчасну сплату комунальних послуг, про податкову знижку за навчання дітей, про це та інше впродовж тижня говорили фахівці відділів Старовижівського, Ратнівського, Турійського, Камінь-Каширського бюро правової допомоги та спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Електронний підпис спростить доступ до правової допомоги

Деталі

PictureВикористання електронного цифрового підпису значно спрощує доступ до документів, які підтверджують право людини на безоплатну вторинну правову допомогу. Координаційний центр з надання правової допомоги підготував детальне роз’яснення, як отримати електронний цифровий підпис.

Детальніше...

Робоча зустріч із працівниками поліції Волині

Деталі

DSC02541Обговорити актуальні питання співпраці та взаємодії. Саме такою є мета робочої зустрічі фахівців системи безоплатної правової допомоги Волині в особі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Наталії Смолярчук та працівників Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Детальніше...

Шукаємо експертів правової Вікіпедії

Деталі

wiki 01Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує працівників регіональних та місцевих центрів долучитися до команди експертів довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid».

Детальніше...

 

Юристи Ковельщини інформували громадян про їхні права

Деталі

6Про виборче право та як його реалізувати, про пеню за несвоєчасну сплату комунальних послуг, про податкову знижку за навчання дітей, про ці та інші правові питання упродовж тижня говорили фахівці відділів Старовижівського, Ратнівського, Турійського, Камінь-Каширського бюро правової допомоги та Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Інформаційні заходи були проведені для громадян, які знаходяться на обліку у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості та районних філіях центрів зайнятості, а також для трудового колективу Ковельського УДКСУ у Волинській області, у межах правопросвітницьких кампаній "Я маю право голосу!" та «Відповідальне батьківство».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Зустріч із адвокатами, які пройшли XI конкурс з відбору адвокатів, що залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги
  2. Вакансія на посаду головного спеціаліста відділу "Любешівське бюро правової допомоги" Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  3. У системі безоплатної правової допомоги створюється Наглядова рада
  4. Безробітним у Луцькому центрі зайнятості розповіли як реалізувати своє виборче право
  5. Виборці дізнаються про свої права з інформаційних матеріалів
  6. Студенти Лесиного вишу дізналися, як реалізувати своє виборче право
  7. Розроблено алгоритм правової допомоги у випадках ґендерної дискримінації
  8. Інформаційний семінар з питань виборчого права для студентів Академії рекреаційних технологій і права
  9. Юристи Ковельщини інформували громадян щодо їх виборчих прав
  10. Фахівці Регіонального центру взяли участь у семінарі для працівників юридичних служб області
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua