Порядок розподілу справ – не порушує прав адвокатів

Деталі

LogoВосьмий апеляційний адміністративний суд постановив рішення, згідно з яким Порядок розподілу справ між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області (далі – Регіональний центр), затверджений наказом № 199, спрямований на внутрішню організацію роботи Регіонального центру під час розподілу справ між адвокатами та видання доручень.

Детальніше...

Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

21.05kom 0Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Порядок зарахування дітей до перших класів у 2019 році

Деталі

21.05.19Як відомо, повна загальна середня освіта в Україні є обов'язковою, а держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Детальніше...

Освітянам розповіли про охорону материнства та сім’ї

Деталі

17.05.19. 2Про формування у свідомості громадян розуміння важливої ролі сім’ї та охорони материнства, як запоруки виховання нового покоління, 17 травня 2019 року говорили фахівці Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на тематичній зустрічі з педагогічними працівниками місцевого ВКНЗ «Володимир-Волинський педагогічний коледж ім.А. Ю. Кримського». І не даремно. Адже у людському суспільстві сім’я є його первинною ланкою, важливою соціальною цінністю. Варто зауважити, що захід відбувся у межах тематичного тижня права системи БПД.

Детальніше...

 

Про відповідальне батьківство говорили із батьками майбутніх першачків

Деталі

DSC02783У Міжнародний день сім’ї, 15 травня 2019 року, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області зустрілися із батьками майбутніх першокласників КЗ «Луцька загальноосвітня школа I – III ступенів № 23», аби розповісти їм про те, як бути відповідальними за виховання, навчання та розвиток дитини. Захід відбувся у межах інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство» Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua