Студентам Академії рекреаційних технологій і права розповіли про охорону довкілля

Деталі

57430285 1188675407968785 8236513656041373696 nНастав час відпочинку на природі. Проводячи час із рідними та друзями, не варто забувати про безпеку довкілля та обмеження під час відпочинку, а відтак і про відповідальність за неправомірні дії. Саме про це 18 квітня 2019 року фахівці Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги говорили зі студентами Академії рекреаційних технологій і права.

Детальніше...

Правові консультації можна отримати жестовою мовою

Деталі

18.04.2019 womanЗ листопада минулого року особи з вадами слуху отримали можливість звернутися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги номером 0 800 213 103 та отримати консультації та роз’яснення з правових питань. Для цього потрібно встановити на планшеті спеціальний додаток – перекладач жестової мови ConnectPRO.

Детальніше...

У Луцьку майбутнім педагогам розповіли як проголосувати без порушень

Деталі

DSC02663Ознайомити студентів-педагогів із основами виборчого процесу та реалізацією їх права голосу у другому турі виборів Президента України, що відбудуться 21 квітня 2019 року. Саме задля цього фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області 17 квітня 2019 року завітали до Луцького педагогічного коледжу. Зустріч відбулась у межах реалізації інформаційної кампанії «Я маю право голосу».

Детальніше...

Адміністративна відповідальність за спалювання сміття на прибудинкових територіях

Деталі

00Кожен має право на безпечне для життя і здоров’я довкілля, гарантоване Конституцією України. Однак, далеко не кожен має право завдавати йому шкоди: залишати без нагляду вогнище, за наявності вітру та легкозаймистих матеріалів, адже це в лічені хвилини може призвести до пожежі, незаконно вирубувати чи пошкоджувати дерева, спалювати сміття, будівельні залишки, випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду… Все це призводить до загострення хронічних та серцево-судинних захворювань, підвищення тиску і поганого самопочуття. 

Детальніше...

 

Щомісяця до контакт-центру системи БПД надходить 20-30 тис. дзвінків

Деталі

15.04.19За I квартал цього року до єдиного контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги надійшло понад 78,5 тис. телефонних дзвінків. Більшість – 55% абонентів – зверталися за правовими консультаціями та з питань, пов’язаних з наданням БПД.

Детальніше...

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua