Обмежувальний припис – в дії!

Деталі

Жінка зазначила, що після розірвання шлюбу у 2018 році вони з вже колишнім чоловіком залишились проживати в одній квартирі. Від шлюбу у них народилося двоє дітей 2003 року та 2012 року народження, які на даний час утримуються лише жінкою. 

Після звернення клієнтки К. до центру, фахівцями було прийняте рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, так як вона є суб'єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу та відноситься до категорії осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Для складання заяви про видачу обмежувального припису, відповідно до виданого доручення № 0000-00022 від 29 липня 2019 року, був призначений адвокат Горблюк Роман Васильович.

Вивчивши всі матеріали справи щодо наявності психологічного та фізичного насильства, що чинить колишній чоловік відносно клієнтки К. та дітей, а також враховуючи, що поведінка кривдника виражається у погрозах, постійних образах, нецензурній лайці у присутності дітей та агресивній поведінці, адвокат прийшов до висновку, що клієнтка К. є жертвою домашнього насильства та має право на захист у порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

16 серпня 2019 року Ковельський міськрайонний суд Волинської області, прийнявши до уваги обставини справи та пояснення клієнтки К., приходить до висновку про необхідність застосування у відношенні до кривдника заходу тимчасового обмеження його прав на строк 3 місяці, а саме – заборонити у відповідний строк перебувати у місці спільного проживання (перебування) з постраждалою особою.

Довідково:

Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел.: (03352) 3-30-63. (пн-пт з 9:00 до 18:00), e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua