Адвокат допоміг клієнту в судовому порядку визнати сина безвісно відсутнім

Деталі

kolesovДо Іваничівського бюро правової допомоги звернувся громадянин К. (категорія: особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму) для надання правової допомоги.

Після бесіди з Клієнтом та ознайомлення з матеріалами справи з’ясовано, що останній звернувся у справі про визнання фізичної особи безвісно відсутньою.

Володимир-Волинським місцевим центром з надання БВПД прийнято рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги та видано доручення № 0301-0146348 -04 від 11.05.2017 адвокату Михайлу Колєсову.

В обґрунтування поданої до суду заяви, адвокат послався на ті обставини, що син заявника навесні 2014 року був призваний по частковій мобілізації до лав Збройних Сил України та брав участь в антитерористичній операції (АТО). Під час виконання службових обов’язків у Донецькій області зник безвісті, місце його перебування на теперішній час невідоме. Останнє відоме місце перебування сина станом на 29.08.2014 – село Новокатеринівка Старобешевського району Донецької області (зона антитерористичної операції). Тобто, відсутня інформація про перебування сина заявника в останньому відомому місці більше двох років, а встановити його реальне місце знаходження неможливо. Розшук, як правоохоронними органами, так і родиною, позитивних результатів не дав.

Рішенням Іваничівського районного суду Волинської області від 12.09.2017 позовну заяву задоволено повністю, сина громадянина К. визнано безвісно відсутнім.

Довідково:
Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11
Іваничівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Іваничі, вул. Банківська, 6, тел. (03372) 2-20-19, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua