logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 51

Відеоматеріали

Деталі

Директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Кудрицька у телепередачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» Тема обговорення – Закон України від 7 грудня 2017 року № 2234-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».

 

Директор Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольга Кудрицька у телепрограмі «Урок для батьків» на телеканалі «Нова Волинь» надає роз’яснення з окремих питань трудового законодавства, зокрема, захисту працюючих жінок, основних та додаткових відпусток, встановлення термінів перебування згідно листка тимчасової непрацездатності, скорочення персоналу у зв’язку з реорганізацією на підприємстві тощо.

Сюжет на телеканалі «Нова Волинь» про підсумки роботи Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги за перші два роки діяльності та про безоплатну правову допомогу в цілому.

В.о. директора Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька, головний спеціаліст Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Мирослава Хлистік та головний спеціаліст Луцького місцевого центру з надання БВПД Світлана Прус у телепередачі «Тема дня» в ефірі телеканалу «Нова Волинь» розповідають про безоплатну правову допомогу на Волині, співпрацю з партнерами та участь у програмі «Соціальна картка для учасників АТО «Українці – разом!»

 

В.о. директора Луцького місцевого центру з надання БВПД Ольга Кудрицька в ефірі радiостанцiї СіД FM розповідає про функціонування системи безоплатної правової допомоги.

 

Адвокат системи безоплатної правової допомоги Олег Огородник, який окрім того співпрацює з Луцьким місцевим центром з надання БВПД в рамках системи Pro Bono, у телепрограмі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» надає роз’яснення з актуальних питань, пов’язаних з прийняттям спадщини та розповідає про можливість отримання безоплатної правової допомоги.

Керівники Луцького, Ковельського та Володимир-Волинського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги 5 грудня 2016 року у телепередачі «Варто знати» на телеканалі «Нова Волинь». Тема обговорення – розширення доступу громадян до системи безоплатної вторинної правової допомоги, підбиття підсумків перших 100 днів роботи новостворених бюро правової допомоги Волинської області.

 

Сюжет телеканалу "Нова Волинь" про розширення мережі безоплатної правової допомоги у Волинській області, зокрема про створення 14 Бюро правової допомоги.

 

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Євгеній Мирославович Блащук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідає про систему безоплатної правової допомоги У Волинській області та про відкриття Бюро правової допомоги.

 

01 липня 2016 року у м. Володимир-Волинський відбувся брифінг на тему «Рік роботи Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги». (Відео телеканалу "АТМ Володимир").

 

Директор Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василь Ковальчук та головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анна Савчук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідають про роботу місцевих центрів та перспективу розвитку системи БПД.

 

 

Директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Наталія Смолярчук розповідає глядачам місцевого телеканалу “АТМ Володимир“ про роботу Центру.

Директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД Наталія Смолярчук розповідає глядачам телеканалу СТН про створення бюро правової допомоги у Нововолинську.

 

Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Євгеній Мирославович Блащук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідає про систему безоплатної правової допомоги, роботу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги на Волині, а також про створення Бюро правової допомоги. (Ефір 17 березня 2016 року).

 

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ростислав Євтухович Руденко та в.о. директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Віталіївна Войчук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідають про реформу територіальних органів Міністерства юстиції України та створення бюро правової допомоги. (Ефір 10 та 11 березня 2016 року).

 

Головний спеціаліст відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Інна Сергіївна Стретович у прямому ефірі телепередачі «Актуально» на телеканалі «Нова Волинь» розповідає про особливості надання БВПД особам, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі. (Ефір 3 березня 2016 року).

   

 

Директор Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Смолярчук розповіла журналістам телепрограми “На часі” місцевого телеканалу про діяльність центру. (18 грудня 2015 року)

 

Робота Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. (Телевізійний центр Ковель, 21 листопада 2015 року)

 

Робота виїзної групи консультування громадян Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД у місті Нововолинську. (Телеканал СТН, 16 листопада 2015 року)

 

Досвід та перспективи правового захисту учасників АТО. (ТРК «Аверс», 21 липня 2015 року)

 

Інтерв'ю представників Регіонального центру з надання БВПД у Волинський області в програмі «Реформи: час діяти»

Вторинна правова допомога в новихах волинського телебачення

 

Інтерв'ю представників Регіонального центру з надання БВПД у Волинський області в програмі «Варто знати»

 

 

 

Круглий стіл «Співпраця заради якості безоплатної правової допомоги»

 

 

 

 

 

Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Ростислав Євтухович Руденко та в.о. директора Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Віталіївна Войчук у передачі «Тема дня» на телеканалі «Нова Волинь» розповідають про реформу територіальних органів Міністерства юстиції України та створення бюро правової допомоги. (Ефір 10 та 11 березня 2016 року).

Normal 0 21 false false false UK X-NONE X-NONE
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua