Зі студентством - про шляхи подолання корупції

Деталі

20.12.2019.1Корупція як соціально-правове явище негативно впливає на всі сфери життя суспільства, адже підриває засадничі принципи дотримання правового порядку як показника рівня забезпечення загальновизнаних цінностей. Відтак, 20 грудня 2019 року представницею Луцького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасією Вольською було проведено інформаційний захід із питань протидії корупції у Академії рекреаційних технологій і права м. Луцька.

На початку заходу Анастасія Вольська розповіла студентам про відповідальність, що настає за порушення антикорупційних норм. Слухачам було наведено наукові статистичні дані про види корупційних дій, які поширені в українських вишах, а також результати опитування студентів про їх прояви.

20.12.2019

Також було акцентовано увагу на тому, що протидія корупції – моральний обов’язок кожної свідомої людини, яка дбає про власне майбутнє та бажає, щоб її права були пріоритетною суспільною цінністю як декларативно, так і в практичній діяльності службових органів. Студентам, науково-педагогічним працівникам та адміністрації запропоновано спільно організовувати комплексні заходи щодо протидії корупції у їхньому закладі.

Разом із тим, представлено перелік контактних телефонів, адрес поштових скриньок та посилань «гарячих кнопок» на сайтах уповноважених органів, за допомогою яких можна повідомити про виявлені порушення антикорупційного законодавства у вищому навчальному закладі, де вони навчаються, або про будь-які позанавчальні корупційні правопорушення, виявлені ними.

Проведена зустріч дала можливість оцінити як викладачам, так і студентам ризики залучення до корупційних схем та сформувати своє бачення щодо аспектів, які роблять протидію корупції особисто важливою для кожного.

20.12.2019.2

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 770717, 770719, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua