logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

   

Впроваджуємо нову комунікативну стратегію з метою реалізації пріоритетів системи БПД

Деталі

DSCF3103 crЗ метою посилення командної роботи, напрацювання нових напрямків взаємодії, успішної реалізації комунікативної стратегії задля якнайширшого інформування громадян про їхні права та можливість отримання безоплатної правової допомоги, представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області провели робочу зустріч з колегами Ковельського місцевого центру з надання БВПД.

У процесі спільної комунікації були окреслені аспекти правопросвітництва, робота з соціальними медіа, принципи написання новин та успішних історій, механізми взаємодії зі ЗМІ.

Учасники зустрічі також обговорили дієві механізми інформування громадян про систему безоплатної правової допомоги.

Ключовим аспектом результативної діяльності у вказаному напрямку було визначено командний принцип роботи як запоруку успішної реалізації поставлених завдань.

DSCF3103 cr

Контактна інформація!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Звернутися по юридичну допомогу до фахівців Ковельського місцевого центру з надання БВПД можна за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел. (03352) 3-30-63, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua