logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Відкриття декади правових знань

Деталі

DSCF3139Представники системи безоплатної правової допомоги спільно з працівниками управління юстиції взяли участь у відкритті декади правових знань.

У приміщенні партнера системи безоплатної правової допомоги Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбувся інформаційний захід з нагоди відкриття декади правових знань.

DSCF3135

Провідним питанням цієї декади є захист прав дітей та підтримка відповідних законопроектів, спрямованих на їх реалізацію. Саме з цієї нагоди працівники бібліотеки відкрили виставку літератури із назвою: «Права дітей в Україні: забезпечення, дотримання, захист».

DSCF3148

Крім того, постійно діючі виставки ГТУЮ та Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області були поповнені новими інформаційними виданнями у сфері захисту прав громадян.

33168539 1979548772069752 1324301630409015296 n

Присутнім на заході читачам, студентам та працівникам установи було надано інформацію про роботу системи БПД та роздано відповідні інформаційні матеріали, а також буклети загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО»!

Довідкова інформація!

Єдиний телефон системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

Регіональна офіційна сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/volyn.legalaid.gov.ua

Дивіться нас в Instagram: https://www.instagram.com/ltlegalaid/

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua