logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Деталі

16 dnіv proti nasilstva 328 листопада 2017 року в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в приміщенні Луцького міського центру зайнятості представники системи безоплатної правової допомоги регіону провели правопросвітницький захід на тему: «Протидія насильству».


Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Луцького місцевого центру з надання БВПД Людмила Носкова особам, які перебувають на обліку в Центрі зайнятості, продемонструвала документальний фільм: «Зупинимо насильство, поки воно не зупинило нас», в якому порушується актуальна для українського суспільства проблема подолання насильства в сім’ї, зокрема жорстокого поводження з дітьми.

16 dnіv proti nasilstva 2

Увагу аудиторії звернуто на те, що основними завданнями Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» є:

- привернення уваги громадськості до проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України в питаннях попередження насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми;

- формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Людмила Носкова наголосила на тому, що насильство в сім’ї закладає підвалини існування насильства в суспільстві. Зважаючи на те, що насильницькі дії в сім’ї передаються як еталон поведінки дітям від батьків, це зумовлює його існування століттями. Насильство в сім’ї, насамперед, є порушенням прав людини, що демонструє можливість переваги несправедливості з раннього дитинства та суперечить загальнолюдським цінностям, політиці культури миру та толерантності.

16 dnіv proti nasilstva 3

Представник місцевого центру також поінформувала присутніх про напрямки діяльності Луцького місцевого центру та бюро правової допомоги, до функцій яких належить здійснення правого супроводу та захисту інтересів вразливих верств громадян у судових інстанціях, а також надання юридичних консультацій у різних напрямках.

Начальник відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Андрій Петрик окреслив мережу установ системи безоплатної правової допомоги регіону та поінформував присутніх про пріоритетні напрямки діяльності регіонального та місцевих центрів, а також бюро правової допомоги.

16 dnіv proti nasilstva 1

Крім того, з метою кращого усвідомлення слухачами механізмів реалізації конституційного права громадян на безоплатну професійну правничу допомогу, представник Регіонального центру розповів присутнім історію становлення системи безоплатної правової допомоги в Україні та у Волинській області зокрема, а також наголосив на досягненнях системи, які є наочним підтвердження ефективності та дієвості роботи державного інституту в системі правосуддя.

Під час зустрічі безробітним були роздані буклети із циклу «Я МАЮ ПРАВО!», а також інформаційні матеріали про безоплатну правову допомогу з контактними даними усіх Центрів та Бюро області.


Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua