logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Участь працівників Ковельського місцевого центру з надання БВПД у круглому столі щодо організації надання безоплатної правової допомоги на Волині

Деталі

Kovel 20 120 квітня 2018 року в приміщенні Ковельського міського культурно-просвітницького центру відбулося засідання круглого столу, присвячене організації безоплатної правової допомоги на Волині.

У заході взяли участь працівники Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадські активісти, які займаються наданням безоплатної правової допомоги, та представники органів місцевого самоврядування.

Директор Ковельського місцевого центру з надання БВПД Василь Ковальчук розповів про діяльність очолюваного ним Центру, окреслив пріоритетні напрямки роботи системи безоплатної правової допомоги на 2018 рік та наголосив на типових проблемах, з якими звертаються громадяни для отримання правової допомоги.

Kovel 20 3

Василь Ковальчук акцентував увагу присутніх на загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО!», який активно реалізовується місцевим центром та підпорядкованими бюро правової допомоги, завданням якого є підвищення рівня правової обізнаності українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності доступно і якісно захищати свої права.

Голова Громадської організації «Центр зростання громад» Надія Клімук поінформувала про реалізацію пілотного проекту «Підвищення доступу до правосуддя вразливих верств населення у громадах Волинської, Харківської та Херсонської областей». Мета проекту – підвищити доступ до правосуддя вказаних верств населення шляхом налагодження ефективної комунікації між надавачами безоплатної правової допомоги в громадах та судами, проведення моніторингу діяльності системи надання безоплатної правової допомоги у Волинській, Харківській та Херсонській областях.

Наприкінці зустрічі усім присутнім були роздані інформаційні брошури на правову тематику та буклети із циклу «Я МАЮ ПРАВО!».

Kovel 20 2

Довідково:

Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: м. Ковель, вул. С. Бандери, 5, тел.: (03352) 3-30-63.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua