logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Тренінг з питань звернення до Європейського суду з прав людини

Деталі

IMG 20171204 14123804 грудня 2017 року в рамках Всеукраїнського тижня права у приміщенні Волинського інституту імені В’ячеслава Липинського Міжрегіональної академії управління персоналом Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області спільно з адвокатом Віталієм Єловим організовано та проведено тренінг з питань використання права на звернення до Європейського суду з прав людини та вимог до оформлення відповідного формуляру заяви.

В ході тренінгу учасників заходу було ознайомлено з Регламентом ЄСПЛ, протоколами №№ 15,16 до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, ознайомлено із бланком формуляру звернення до ЄСПЛ та детально роз’яснено порядок його заповнення.

IMG 20171204 142059

Присутні виявили інтерес до теми обговорення, а тренер/модератор, адвокат Віталій Єлов відповів на всі питання, які цікавили учасників.

IMG 20171204 141735

Підсумки заходу підвів заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Євгеній Блащук, який відмітив важливість і актуальність теми тренінгу, звернув увагу адвокатів на те, що відвідування подібних заходів є одним із їхніх обов’язків, згідно умов контракту, а також поінформував про стан організації роботи в Регіональному центрі щодо опрацювання та перевірки поданих адвокатами актів з надання БВПД і очікувані обсяги бюджетних коштів, які повинні надійти до кінця поточного року до Центру та будуть спрямовані на оплату адвокатських послуг з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

IMG 20171204 141238

Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua