logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Співпраця фахівців Луцького місцевого центру з надання БВПД з органами пробації

Деталі

ЛФ ПРОБАЦІЯ24 жовтня 2018 року директором Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ольгою Кудрицькою проведено робочу зустріч з представниками Луцького міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

У процесі планування спільних заходів задля створення сприятливих умов для забезпечення надання безоплатної правової допомоги особам, які перебувають на обліку в уповноважених органах з питань пробації, було прийнято рішення про утворення дистанційного пункту консультування Луцького місцевого центру на базі місцевого відділу з питань пробації та визначено дні його роботи.

Також досягнуто домовленості про підписання Меморандуму про співпрацю та окреслено напрямки подальшої взаємодії.

ПРОБАЦІЯ2

Нагадаємо, що за безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua