logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   

Семінар-навчання для фахівців системи БВПД у Волинській області

Деталі

DSC00278 125 вересня 2018 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відбувся навчальний семінар із питань забезпечення належної якості надання безоплатної правової допомоги для працівників місцевих центрів з надання БВПД Волині та бюро.

 

Під час зустрічі присутні обговорили зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» від 28 серпня 2018 року, які конкретизують окремі питання надання такої допомоги, порядок розподілу доручень між адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, особливості надання безоплатної вторинної правової допомоги іноземцям, перелік документів для надання безоплатної вторинної правової допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства або за ознакою статі тощо.

DSC00262 1

Директор Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Наталія Смолярчук акцентувала увагу присутніх на виробленні єдиного підходу у наданні безоплатної правової допомоги громадянам фахівцями відповідних центрів та бюро Волині. Від, власне, звернення особи за місцем фактичного проживання (незалежно від реєстрації місця проживання чи місця перебування) до отримання безоплатної правової допомоги.

DSC00273 1

На завершення заходу фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро обмінялися думками та пропозиціями стосовно вироблення єдиної стратегії надання безоплатної правової допомоги громадянам відповідно до їх життєвих потреб.

DSC00276 1

Довідково:

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 770717, 770719.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua