logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Реалізація проекту «Я МАЮ ПРАВО!» у Локачинському районі

Деталі

111З метою підвищення правової свідомості громадян та їхньої спроможності захищати свої права у різних сферах життя, у рамках реалізації загальнонаціонального просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», фахівцями Локачинського бюро правової допомоги проводиться ряд інформаційних заходів щодо прав громадян у сфері доступу до правосуддя, захисту прав власності та формування вміння протистояти проявам корупції.

Зокрема, для жителів селища Локачі фахівці Бюро провели інформаційно-роз'яснювальну вуличну акцію. З метою роз’яснення прав учасників антитерористичної операції зустрілися та надали відповідну інформацію керівнику районної спілки учасників АТО. Спільно з Локачинським районним центром зайнятості організували семінар на тему: «Праця неповнолітніх».

222

У рамках просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Бюро відвідали загальноосвітній навчальний заклад с. Конюхи, де ознайомили старшокласників з їхніми правами та закликали відстоювати їх у повсякденному житті. Надали школярам чіткі та зрозумілі поради і на конкретних прикладах продемонстрували, як потрібно діяти і куди звертатися, потрапивши у складну ситуацію.

333

Варто зазначити, що Локачинським бюро правової допомоги до кінця поточного року заплановано провести широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію з актуальних правових питань з метою посилення правової спроможності громадян.

Довідково:
До Локачинського бюро правової допомоги звертайтеся за адресою: смт Локачі, вул. Героїв Майдану, 1, тел. (03374) 3-01-34.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua