logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Продовжується робота виїзних консультаційних груп у рамках антирейдерської роз’яснювальної кампанії

Деталі

IMG 899505 жовтня 2017 року згідно графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, з метою надання роз’яснень щодо захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення та роз'яснення антирейдерського законодавства, відбувся черговий виїзд мобільного консультаційного пункту до громад Маневицького району.

Робоча група у складі в.о. начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Мирослави Хлистік, начальника Маневицького бюро правової допомоги Наталії Зорі, заступника начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальника Управління державної реєстрації ГТУЮ у Волинській області Ольги Семенюк та головного спеціаліста відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації УДР ГТУЮ у Волинській області Оксани Данилюк провела зустрічі з посадовими особами Старочорторийської та Старосільської сільських рад, а також з представниками ТзОВ «Хайберрі» та ТзОВ «Агроситниця».IMG 9066

Мирослава Хлистік ознайомила присутніх з основними положеннями Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та роботою системи безоплатної правової допомоги на Волині. Наталія Зоря поінформувала про діяльність Маневицького бюро правової допомоги, розповіла про найбільш типові питання у сфері захисту земельних та речових прав, з якими звертаються відвідувачі до Бюро, та навела конкретні приклади надання правової допомоги жителям Маневицького району.

Присутніх цікавили питання оформлення спадщини на земельні ділянки та паї, безоплатної передачі земельних ділянок громадянам, оформлення та реєстрації договорів оренди земельних ділянок, вирішення земельних спорів у судовому та позасудовому порядку тощо. На всі запитання учасниками робочої групи були надані кваліфіковані консультації та роз’яснення.IMG 9067

Представники ГТУЮ у Волинській області ознайомили присутніх з пілотними проектами Міністерства юстиції України та порядком оскарження рішень і дій державного реєстратора.

Також учасники мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги розкрили зміст загальнонаціональної просвітницької програми «Я МАЮ ПРАВО!», акцентувавши увагу на основних етапах реалізації цього проекту впродовж найближчих трьох років.IMG 9068

На завершення спілкування представникам сільських рад та аграріям було роздано інформаційні матеріали про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», про безоплатну правову допомогу та брошури з питань реалізації земельного та антирейдерського законодавства.

Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Маневицьке бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Маневичі, вул. Комарова, 32, тел. (03376) 4-04-66, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua