logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Працюємо єдиною командою задля формування нової правової культури в суспільстві

Деталі

DSCF3123Об’єднуємо зусилля, працюємо у команді та рухаємося в одному напрямку заради досягнення спільної мети. 08 травня 2018 року представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області провели орієнтаційну робочу зустріч з колективом Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД.

У процесі діалогу з директором Центру Наталією Смолярчук, працівниками відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, а також керівниками інших відділів установи було окреслено сучасну комунікативну стратегію та обговорено механізми реалізації пріоритетів системи безоплатної правової допомоги.

Під час обговорення дієвих способів інформування громадян про їхні права та систему безоплатної правової допомоги, учасники заходу дійшли спільного висновку, що ключовим аспектом результативної діяльності у вказаному напрямку є командний принцип роботи як запорука успішної реалізації поставлених завдань.

DSCF3123

Працюємо єдиною командою, говоримо єдиним голосом та діємо стратегічно, щоб бути корисними для людей. Фокусуємося на змінах та результатах, сприяємо зростанню обізнаності громадян про БПД та ефективні правові інструменти для вирішення спорів і захисту законних прав та інтересів.

Контактна інформація!

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД можна звернутися за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька 19, тел.

(03342) 3-80-11, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua