Насильству - НІ!

Деталі

26.11.2019Із метою інформування та привернення уваги молоді до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, представник Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степан Слащук 26 листопада 2019 року провів інформаційний захід, в межах загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства», для студентів Володимир-Волинського вищого професійного училища. 

Під час виступу фахівець центру акцентував увагу присутніх на історичній хронології започаткування відповідної акції. 

«Ця акція була започаткована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне, й тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. У цей період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 25 листопада – Міжнародний день ООН з викоренення насильства щодо жінок, що присвячений сестрам Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури Трухильо у Домініканській Республіці у 1960 році, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня –річниця інциденту в Монреалі, коли 14 жінок – студенток були вбиті злочинцем лише через те, що “вони були феміністками”, 9 грудня – міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини, 10 грудня – День прав людини, коли уряди країн-членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини “на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків”, підписавши Загальну декларацію прав людини», - зазначив Степан Слащук

26.11.2019.2

Також розповів студентам про різноманітні прояви насильства та спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству - терміновий заборонний та обмежувальний приписи стосовно кривдника.

Присутні мали можливість переглянути тематичні відеоролики та ознайомитися з інформаційно-роз’яснювальними матеріалами системи БПД.

На завершення заходу Степан Слащук закликав присутніх не терпіти й не приховувати проблему насильства, а  звертатися за допомогою до відповідних установ, в тому числі й до системи безоплатної правової допомоги або зателефонувати за номером 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України). 

26.11.2019.3

Довідково:

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

 

Із метою інформування та привернення уваги молоді до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків представник Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Степан Слащук 26 листопада 2019 року провів інформаційний захід, в межах загальнонаціональної акції «16 днів проти насильства» для студентів Володимир-Волинського вищого професійного училища.

Під час виступу фахівець центру акцентував увагу присутніх на історичній хронології започаткування відповідної акції.

«Ця акція була започаткована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. У цей період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 25 листопада – Міжнародний день ООН з викоренення насильства щодо жінок, що присвячений сестрам Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури Трухильо у Домініканській Республіці у 1960 році; 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня –річниця інциденту в Монреалі, коли 14 жінок – студенток були вбиті злочинцем лише через те, що “вони були феміністками”, 9 грудня – міжнародний день боротьби з корупцією, 10 грудня – Міжнародний день прав людини; 10 грудня – День прав людини, коли уряди країн-членів ООН 10 грудня 1948 року визнали права людини “на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків”, підписавши Загальну декларацію прав людини», - зазначив Степан Слащук.

Під час виступу студентів ознайомлено з проявами різних видів насильства та спеціальними заходами щодо протидії домашньому насильству як терміновий заборонний та обмежувальний приписи стосовно кривдника.

На завершення заходу представник місцевого центру звернувся до присутніх: «Не потрібно терпіти й приховувати те, коли Ви або Ваші близькі страждають від домашнього насильства. Краще раз і назавжди припинити знущання, ніж соромитися зізнатися в цьому, прирікаючи себе і своїх близьких, друзів та товаришів на довгі страждання. Сучасне розвинуте суспільство не сприймає насильства, а рішення проблеми заподіянням фізичного болю повинне раз і назавжди зникнути».

Під час проведення заходу студенти переглянули відеоролики на відповідну тематику та ознайомитися з інформаційно-роз’яснювальними матеріалами системи БПД.

Довідково:

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11. E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua