logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   

Мешканці селища Торчин Луцького району отримали правову допомогу

Деталі

Torchin 124 листопада 2017 року в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги працівники Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області здійснили черговий виїзд до селища Торчин Луцького району.

Громадян, які звернулися у цей день за правовими консультаціями, цікавили питання оформлення права власності на земельну ділянку (пай), термінів реєстрації оренди та порядку внесення змін до Реєстру речових прав на нерухоме майно, прийняття та оформлення спадщини у випадку пропущення строку на її прийняття тощо. Усі охочі отримали консультації з питань правового характеру, які їх турбували.

Torchin 1

З метою популяризації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» у приміщенні Торчинської селищної ради розміщено інформаційні матеріали щодо надання безоплатної правової допомоги та іншу актуальну правову інформацію для громадян.

Довідково:
Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7, тел. (0332) 77-07-17, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua