logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Львівська міжрегіональна ресурсно-комунікаційна платформа на Волині

Деталі

lutskЗ метою ідентифікації успішних практик у роботі центрів з надання БВПД з різними зацікавленими сторонами, виявлення потреб у навчанні та проведенні відповідних заходів з різними професійними спільнотами, представники Львівської міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформи на чолі з керівником Барбарою Калюжною та у складі Івана Пахоти і Володимира Гошовського з робочим візитом відвідали установи з надання безоплатної правової допомоги Волинської області.

У перший день свого візиту гості зі Львова побували у Нововолинському бюро правової допомоги та Володимир-Волинському місцевому центрі з надання БВПД.
«З першого погляду видно, що працівники бюро заслужили авторитет серед мешканців міста. Черга під бюро. Довіра людей очевидна», – відзначила Барбара Калюжна.
«Можна багато говорити про функціонування системи БПД в регіоні, але це й відсотка не передасть того звитяжного розуміння працівників центру потреби допомагати малозабезпеченим людям. Поняття «правова допомога» тут існує поза чимось номенклатурним, бюрократичним...», – зауважив Іван Пахота.

Володимир В 01

Воложимир Волинський МЦ

Наступного дня представники Платформи побували в Турійському бюро правової допомоги та Ковельському місцевому центрі з надання БВПД.
«Відповідальності перед малозабезпеченими людьми годі уявити! Ковельський центр – це злагоджена команда безумовних професіоналів, всевідданих своїй роботі й правам людей. Ми всім серцем дякуємо за вашу роботу, турботу про людей і блиск в очах. Окрема подяка працівникам центру за велике бажання представляти інтереси клієнтів у суді...», – ділиться враженнями у соціальній мережі Фейсбук Іван Пахота.

Турыйське бюро 1

Ковельський МЦ 1

Третього дня делегація від Платформи завітала до Ківерцівського бюро правової допомоги та Луцького місцевого центру з надання БВПД.
«Після попередніх без перебільшення мегапозитивних днів на Волині наша команда дуже переживала знайти бодай якусь слабку сторону в функціонуванні системи БПД. І дарма. Вже традиційно на Волині, жіночий колектив Луцького центру захопив нас наявністю маси цікавих ідей та ініціатив щодо подальшого розвитку центру, але в зв'язку з регулярною зміною керівництва протягом останніх років лише завдяки новому директору працівники місцевого центру почали вірити у свій величезний людський і професійний потенціал. Коли є бажання розвиватись і якнайкраще надавати правову допомогу людям – у вас вдасться без найменших проблем подолати ці незначні труднощі!», – коментує представник платформи.

 Kivercivske buro 1

lutsk

Завершальним акордом місії міжрегіональної ресурсно-комунікаційної платформа на Волині стали відвідини Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області.
«Сьогодні ми відвідали Регіональний центр з надання правової допомоги у Волинській області. Їдемо вражені людьми, їхніми блискучими очима, професіоналізмом, творчістю і величезним бажанням допомагати людям. Ви неперевершені! Дякуємо Вам усім і щиро вклоняємось», – поділилися на прощання враженнями гості зі Львова.

Регіональний центр 2

Регіональний центр 1

 

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua