logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Консолідуємо зусилля задля ефективної протидії домашньому насильству

Деталі

IMG 20180524 115845Очільники і працівники Регіонального та Луцького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками управління юстиції, різних підрозділів поліції, управлінь освіти та соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, а також центру зайнятості взяли участь у тренінгу на тему: «Новели законодавства про запобігання та протидію домашньому насильству».

Захід відбувся в приміщенні Волинської обласної бібліотеки для юнацтва 24 травня 2018 року. Тренінг підготував та провів правозахисник, голова правління громадської організації «Велес +» Віктор Вальчук.

Модератор акцентував увагу присутніх на передумовах та причинах домашнього насильства, розвіяв міфи і стереотипи, пов’язані з цим явищем, навів вражаючу статистику, розтлумачив ряд понять, а також окреслив дієві механізми протидії насильству у сім’ях.

IMG 20180524 115913

Учасники семінару ознайомились із усталеними нормами та новелами в законодавстві, якими потрібно оперувати з метою ефективної протидії домашньому насильству.

Заключним етапом тренінгу стало обговорення порушених питань та внесення пропозицій щодо подальшої взаємодії різних служб та відомств задля припинення подібних правопорушень.

IMG 20180524 120332

На основі підсумків тренінгу та у співпраці з партнерами, у тому числі з системою БПД, громадською організацією «Велес +» буде підготовлено та проведено ряд навчань щодо впровадження практичних механізмів захисту громадян від насильства у сім’ї.

Довідково:

Єдиний телефон системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних і стаціонарних телефонів).

Безкоштовна національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства: 0-800-500-335 (зі стаціонарного), або: 116-123 (з мобільного).

Національна дитяча «гаряча» лінія: 0-800-500-225 (зі стаціонарного), або: 116-111 (з мобільного).

Переглянути презентацію ГО «Велес +»

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua