logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 47 гостей та відсутні користувачі

   

Інформування студентів у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Деталі

IMG 9154З метою підвищення правової свідомості молоді та інформування громадян щодо механізмів захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели інформування та надали практичні рекомендації щодо захисту прав студентам третього курсу Академії рекреаційних технологій і права.

В.о. начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатно вторинної правової допомоги у Волинській області Мирослава Хлистік ознайомила присутніх із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», його ключовими меседжами: «Знаю! Дію! Захищаю!», розкрила зміст основних повідомлень проекту, розміщених на сайті pravo.minjust.gov.ua та запросила студентів взяти активну участь у його реалізації.

IMG 9152

Під час заходу серед студентів були поширені інформаційні матеріали з питань захисту прав громадян, про безоплатну правову допомогу та буклети «Я МАЮ ПРАВО!». Також вказані буклети були розміщені на стендах в приміщенні навчального закладу.

IMG 9150

IMG 9147

Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36, тел. (0332) 78-79-96.

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua