logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

   

Інформаційний захід для осіб ромської національної меншини

Деталі

fff2З метою забезпечення реалізації права громадян на доступну безоплатну правову допомогу, набуття громадянами необхідного рівня правових знань для реалізації законних прав та свобод, а також розширення доступу до безоплатної правової допомоги 08 серпня 2017 року начальник Турійського бюро правової допомоги Богдан Гут провів інформаційні заходи з особами, які належать до ромської національної меншини за місцем їх постійного проживання в смт Турійськ та с.Селець Турійського району.

Богдан Гут розповів про систему безоплатної правової допомоги в Україні, акцентувавши увагу на створенні та функціонуванні Турійського бюро правової допомоги, а також надав роз'яснення стосовно надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, які правові послуги включає безоплатна первинна та вторинна правова допомога, хто є суб'єктом права на безоплатну вторинну правову допомогу, який порядок звернення за наданням безоплатної вторинної правової допомоги тощо.fff1

Також під час інформаційної акції фахівці Турійського бюро правової допомоги розповсюдили матеріалами щодо надання безоплатної правової допомоги та актуальною інформацією для громадян.

Довідково: Турійське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Турійськ, вул. Луцька, 23. тел.: (03363) 2-23-86. (пн-пт з 9:00 до 18:00).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua