logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Черговий виїзд мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги на Горохівщину

Деталі

g 08.09.2017З метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників і землекористувачів щодо способів захисту своїх майнових прав, ефективного реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їхньої власності та оперативного надання безоплатної правової допомоги, 08 вересня до Мар’янівської селищної, Мирківської та Холонівської сільських рад, а 12 вересня 2017 року до Угринівської та Ватинської сільських рад Горохівського району здійснено виїзди мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги у складі працівників Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області та Горохівського бюро правової допомоги.

За правовими консультаціями до юристів під час виїздів звернулося 48 громадян. Питання в основному стосувалися оформлення права власності на присадибні земельні ділянки, виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, порядку збільшення орендної плати за користування землею, прийняття спадщини.g 12.09.2017

Під час перебування у приватно-орендному сільськогосподарському підприємстві ім. Т. Шевченка, що у селі Угринів Горохівського району, обговорили шляхи вирішення проблем, які стосуються виділення земельних ділянок учасникам АТО.g 12.09.2017 1

Усім громадянам надано консультації та роз’яснення. Окрім цього, роз’яснено нововведення в законодавстві, зокрема, право реєстрації шлюбу он-лайн, отримання свідоцтва про народження дитини у пологовому будинку, оскарження дій державного реєстратора до комісії, створеної при Головному територіальному управлінні юстиції в області, а також поінформовано про право громадян на безоплатну правову допомогу та про діяльність Горохівського бюро правової допомоги.

Довідково:
Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Дубнівська, 36.
Тел. (0332) 78-79-96, 0673136658, 0504652436. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Володимир-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Устилузька, 19. Тел. (03342) 3-80-11. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Горохівське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт Локачі, вул. Героїв Майдану, 1. Тел. (03342) 3-01-34. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213103

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua