logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

   

Аграрії та мешканці Воютинської і Білостоцької сільських рад Луцького району отримали правову допомогу

Деталі

SAM 624327 жовтня, в рамках роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, працівники Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Волинській області здійснили черговий виїзд до населених пунктів Луцького району.

Аграрії та мешканці Білостоцької і Воютинської сільських рад отримали правову допомогу та роз’яснення з питань, які їх турбували.

Громадяни цікавились порядком оформлення права власності на земельну ділянку (пай), терміном реєстрації оренди та порядком внесення змін до Реєстру речових прав на нерухоме майно. Окрему увагу було приділено питанню прийняття та оформлення спадщини у випадку пропущення визначених законодавством строків.

SAM 6230

З метою популяризації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», під час виїзного консультування фахівці Центру розповсюдили відповідні інформаційні буклети.

SAM 6227

Нагадуємо, що за безоплатною правовою допомогою можна звернутися до Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Луцьк, вул. Прогресу, 7; тел.: (0332) 77-07-17, 77-07-19.

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua