Скайп БПД

   
Praktika
   

mpk2

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

   

Адвокат допоміг громадянці в судовому порядку захиститися від насильства колишнього чоловіка

Деталі

Клубук Олександр Павлович

До Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за рекомендацією іншої особи звернулася громадянка Х., котра підпадає під категорію суб’єкта права на безоплатну вторинну правову допомогу, що передбачено ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», а саме: особи, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, розрахованого та затвердженого відповідно до Закону України "Про прожитковий мінімум" для осіб, які належать до основних соціальних і демографічних груп населення, для надання правової допомоги у цивільній справі про виселення гр. Х. з житлового приміщення, у зв’язку з неможливістю сумісного проживання.
Центром прийнято рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги та видано доручення № 301/277-16 від 11 листопада 2016 року адвокату Олександру Клубуку.

Детальніше...

Завдяки адвокату вдалося здійснити перерахунок та виплату недоплаченої разової щорічної грошової допомоги учаснику бойових дій

Деталі

OlgaДо Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин К. (категорія: ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту») для надання правової допомоги у справі про визнання дій протиправними та зобов’язання здійснити нарахування та виплату недоплаченої щорічної разової грошової допомоги до 05 травня як учаснику бойових дій.

Детальніше...

Подяка адвокату Віті Шереметі

Деталі

sheremetaАдвокат Шеремета Віта Миколаївна, на підставі доручення Регіонального центру № 271 від 15.03.2016, здійснювала захист Йовика Сергія Олександровича.
19.12.2016 на адресу Регіонального центру надійшло звернення від Йовика Сергія зі словами вдячності та подяки адвокату Шереметі В.М. за виконання роботи по його захисту та надання кваліфікованої правової допомоги.

 

 

 

Детальніше...

Визнання тимчасового обмеження права виїзду за межі України незаконним

Деталі

 Сіліка В.І. 2 новый размер    14 вересня 2016 року до відділу «Ратнівське бюро правової допомоги» Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся громадянин П. 08.09.2016 року Ратнівським районним судом Волинської області постановлено ухвалу, якою було задоволено подання Ратнівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області про тимчасове обмеження громадянина П. у праві виїзду за межі України, яка була постановлена без його участі та отримана поштою 13.09.2016 року.

Детальніше...

Адвокат допомогла повернути дитину в сім'ю

Деталі

фото СорочукКожна людина має право на проживання в сім’ї і може бути примусово ізольована від сім’ї лише у випадках і в порядку, встановлених законом. Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання дитини.
До Володимир-Волинського місцевого центру з надання БВПД звернулась особа з інвалідністю, яка отримує пенсію, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, з питанням надання безоплатної вторинної правової допомоги для повернення дитини в сім'ю, котра була відібрана за рішенням суду і перебувала в інтернатному закладі.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Адвокат допомогла жінці в судовому порядку визнати колишнього чоловіка безвісно відсутнім
  2. Завдяки переконливій позиції адвоката судом прийнято рішення про стягнення з відповідачів компенсації завданої клієнту матеріальної та моральної шкоди
  3. Адвокат допоміг встановити право власності на житловий будинок та господарські споруди
  4. Адвокати спростували обвинувачення підприємців в організації фіктивного підприємства
  5. Адвокати довели невинуватість Клієнтів, звинувачених у незаконному видобутку бурштину
  6. Адвокат допоміг визнати контракт про походження військової служби нечинним
  7. Завдяки адвокату клієнта звільнено від відбування покарання
  8. Завдяки професійним діям адвоката захищено право власності Клієнта на транспортний засіб
  9. Завдяки адвокату, замість ув’язнення, клієнт продовжує залишатись на випробувальному терміні
  10. Завдяки адвокатам вдалося максимально пом’якшити міру покарання клієту
   
   
   

banner

   
   

logoFacebook-3

   

peremishcheni

   
   
ATO
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн.):

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003

Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua