logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Оголошено XI конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

Конкурс 1Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 03 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

Детальніше...

«СтопБулінг. Відповідальність за насильство»: для школярів Ковельщини провели виховний урок

Деталі

4.220 листопада 2018 року з нагоди Всесвітнього дня дитини, в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” фахівцем Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Романюк спільно з представником Ковельського міськрайонного відділу ДРАЦС і представниками Ковельського міськрайонного відділу ДВС для учнів 8-11 класів загальноосвітньої школи I-III ступеня № 11 міста Ковеля був проведений відкритий урок на тему: «СтопБулінг. Відповідальність за насильство».

Детальніше...

Про булінг - із школярами міста Луцька

Деталі

DSC0084519 листопада 2018 року фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області, Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги разом із партнерами – «Клінікою дружньою до молоді» провели виховну годину на тему «СтопБулінг» для учнів 9 класу Луцької загальноосвітньої школи I – III ступенів № 23. Захід відбувся в рамках проведення тематичних тижнів права системи БПД та загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Детальніше...

Адвокат системи БВПД захистив право дитини на користування житловим приміщенням

Деталі

Віктор КоренгаДо Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в інтересах свого малолітнього сина звернулася громадянка М. з метою захисту права дитини на користування житловим приміщенням.

Детальніше...

 

Виховні години на тему захисту прав дітей

Деталі

 

Анонс Захист прав дітей

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua