logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

ja maju prav

   
   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

bezpeka praci

   

1pracia

   

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

   

Семінар-навчання для фахівців системи БВПД у Волинській області

Деталі

DSC00278 125 вересня 2018 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відбувся навчальний семінар із питань забезпечення належної якості надання безоплатної правової допомоги для працівників місцевих центрів з надання БВПД Волині та бюро.

Детальніше...

У Регіональному центрі з надання БВПД у Волинській області відбулася зустріч із представниками ОБСЄ

Деталі

DSC00224 1Сьогодні, 24 вересня 2018 року, представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області зустрілися із спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Мета візиту – зібрати та узагальнити інформацію про те, як в регіоні працює система безоплатної правової допомоги, з якими питаннями та проблемами громадяни звертаються до фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро. Говорили також і про надання актуальної правової інформації та консультацій внутрішньо переміщеним особам (ВПО), учасникам АТО, особам, які потерпіли від домашнього насильства тощо. 

Детальніше...

Правова допомога та якісні консультації для внутрішньо переміщених осіб

Деталі

DSC00109 1"Питання, які йдуть від вас", - саме у такому форматі 15 вересня 2018 року відбулася зустріч директора Регіонального центру з надання БВПД у Волинській області Наталії Смолярчук із представниками громадської організації "Переселенці Криму та Донбасу", що об’єднує осіб, які внаслідок зовнішньої агресії північного сусіда залишили свій дім та змінили місце проживання.

Детальніше...

У Луцькому місцевому центрі з надання БВПД приймав громадян народний депутат України Ігор Алексєєв

Деталі

DSC00082 114 вересня 2018 року на базі Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги особистий прийом громадян провів радник Міністра юстиції, народний депутат України Ігор Алексєєв разом із директором Регіонального центру з надання БВПД Наталією Смолярчук, Луцького місцевого центру Ольгою Кудрицькою та начальником Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олегом Тимченком.

Детальніше...

 

Волинським школярам розповіли як протидіяти насильству та булінгу

Деталі

55557 вересня 2018 року у загальноосвітніх навчальних закладах Волині відбулась інформаційна акція «СтопБулінг», «СтопНасильство», організована фахівцями центрів правової допомоги та системи юстиції у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Детальніше...

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua