До уваги осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях

Деталі

0015 014 Spasibo za vnimanieНа підставі роз'яснень наданих Вищим спеціалізованим судом з розгляду цивільних і кримінальних справ України у листах від 17.03.2016 № 9-801/0/4-16 та від 19.05.2016 №93-801/1/4-16 щодо застосування положень статті 257-1 Цивільного процесуального кодексу України (щодо встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України) та на виконання доручення заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції від 17.06.2016 № 1.5-48/36 публікуємо оновлені пам'ятки щодо процедури реєстрації актів цивільного стану для осіб, що проживають на тимчасово окупованих територіях, а також оновлені зразки заяв до суду про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованих територіях України.

Детальніше...

Адвокат допоміг визнати контракт про походження військової служби нечинним

Деталі

Юрій ТертичнийАдвокату Юрію Тертичному Луцьким місцевим центром з надання БВПД видане доручення для надання Клієнту безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: для складання документів процесуального характеру та здійснення представництва в суді у справі щодо підробки його підпису у контракті на військову службу. За наслідками розгляду даної справи, адміністративний позов Клієнта про визнання дій протиправними та визнання контракту недійсним, підготовлений та підтриманий адвокатом Юрієм Тертичним, постановою Волинського окружного адміністративного суду від 26.12.2016 було задоволено. Судом визнано нечинним контракт про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України, укладений між Міністерством оборони України та Клієнтом.

Детальніше...

У селі Журавичі Ківерцівського району відкрито мобільний пункт консультування з правових питань

Деталі

26121605Продовжуючи роботу зі створення мобільних пунктів консультування, 16 червня 2016 року працівники Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідали село Журавичі Ківерцівського району, де розташований Волинський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (надалі – Пункт), які незаконно перебувають на території України.

Детальніше...

На Волині розширено мережу пунктів дистанційного доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

Skype-звязок

У липні минулого року розпочали свою роботу три місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, метою яких є надання безоплатної правової допомоги найбільш незахищеним категоріям населення (інвалідам, малозабезпеченим особам, дітям-сиротам, учасникам бойових дій, у тому числі учасникам АТО, тощо).

Для більшої комфортності громадян, місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги постійно вводять низку сервісів. Наприклад, віднедавна отримати консультацію або роз’яснення з правових питань волиняни можуть дистанційно.

Детальніше...

 

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 14

Деталі

UKRВийшов 14-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.

У поточному випуску ми зібрали важливі події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж квітня-травня 2016 року, зокрема, щодо планів подальшого розвитку системи, інші актуальні питання її функціонування, статистичні дані щодо її роботи, а також, традиційно, приклади успішних адвокатських практик, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Детальніше...

 
   
   

Увага конкурс!  

   
   

logoFacebook-3

   

peremishcheni

   
   
ATO
   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн.):

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

для всіх версій Excel

до моменту набрання чинності вказаним наказом

для Excel 2010/13
для Excel 97/2000/XP/2003

Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів 


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом

   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua