logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

   

Пільга чи субсидія – що обрати?

Деталі

fbfe5f400816fa8729fa19e311a3b3ba 0Що краще обрати пільгу чи субсидію необхідно вирішувати в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей кожного домогосподарства.

Детальніше...

Як повернути позичені гроші?

Деталі

dolgХто із нас не позичав гроші своїм друзям, знайомим, родичам, або ж навпаки? Як правило, це відбувається на підставі взаємодовіри, як мовиться – «під чесне слово». Але інколи трапляється, щоб одна зі сторін не дотримується «чесного слова» і боргу не повертає. Як бути в подібній ситуації та як повернути позичені кошти?

Детальніше...

Працівники Ковельського місцевого центру допомогли клієнтці оформити право власності на нерухоме майно

Деталі

17098362 1272223652860814 2083488155895253082 nЗаступник начальника відділу представництва Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Воробей зуміла відстояти право клієнтки на належне оформлення права власності на нерухоме майно.

Детальніше...

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами

Деталі

e learningІз 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який розроблено на основі практики надання БПД та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів. Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми та/або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів.

Детальніше...

 

Виїзний прийом громадян у Новосілківській сільській раді Турійського району

Деталі

DSCN2386Посилення правової спроможності - це процес підвищення здатності пересічних громадян користуватися своїми правами та свободами задля досягнення справедливості та доступу до правосуддя. Посилення правової спроможності є однією з передових сучасних концепцій, спрямованих на розвиток демократії.

З метою забезпечення реалізації права громадян на доступну безоплатну правову допомогу та посилення правової спроможності, 10 квітня 2017 року начальник Турійського бюро правової допомоги Богдан Гут провів виїзний прийом громадян в Новосілківській сільській раді Турійського району.

Детальніше...

 
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua