logoFacebook-3

   

Пункти дистанційного доступу 2

   

Виїзні консультаційні пункти 2

   

Корисне для адвокатів

   

Нормативно правова база

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Робоча зустріч з партнерами системи безоплатної правової допомоги

Деталі

IMG 20170627 112903890 новый размер27 серпня 2017 року у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області відбулася робоча зустріч з партнерами системи безоплатної правової допомоги з обговорення проблемних питань, які виникають у процесі надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Вийшли друком методичні рекомендації з оподаткування адвокатської діяльності

Деталі

tax a 84ssessorНаціональна асоціація адвокатів України випустила в друк методичні рекомендації з оподаткування адвокатської діяльності.
У методичних рекомендаціях проаналізовано основні проблеми оподаткування адвокатської діяльності. Автори окрему увагу приділили порядку оподаткування доходів, отриманих адвокатом – фізичною особою, що провадить незалежну професійну діяльність. У виданні також розглянуто особливості оподаткування діяльності адвокатського бюро та адвокатського об’єднання.


Методичні рекомендації з оподаткування адвокатської діяльності

Методичні рекомендації щодо розробки місцевих програм надання БПД, - видано спеціальний посібник

Деталі
 

metod OMSЗавершено роботу над методичними рекомендаціями «Програма надання безоплатної правової допомоги: розроблення, планування, виконання, звітування», які мають на меті надати місцевим громадам практичні інструменти для розв’язання актуальних проблем громади шляхом розроблення та реалізації цільових програм надання безоплатної правової допомоги, базуючись на вже напрацьованому в Україні досвіді. Посібник буде актуальним та корисним в роботі місцевим громадам, зокрема, органам місцевого самоврядування та виконавчої влади на місцях, а також – усім провайдерам безоплатної правової допомоги. Робота над створенням посібника та його видання здійснено за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Міжнародного фонду «Відродження».

Детальніше...

Відкриття Центру професійної кар’єри на базі Професійно-технічного училища №22 смт Луків Турійського району

Деталі

P1110673Питання працевлаштування молодих спеціалістів на сьогодні є досить актуальним. З метою сприяння у працевлаштуванні, реалізації плану розвитку кар’єри, надання допомоги у здобутті навичок самопрезентації при навчальних закладах створюються та функціонують Центри професійної кар’єри.

Детальніше...

 

Участь у круглому столі з питань діяльності юридичних клінік в Україні

Деталі

IMAG1466У приміщенні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 22 червня 2017 року відбувся круглий стіл на тему: «Юридичні клініки: практичне навчання, правозахист і правова освіта в Україні», який було організовано юридичною клінікою «Ad Astra» СНУ ім. Лесі Українки за сприяння і підтримки Асоціації юридичних клінік України та Української фундації правової допомоги.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №25
  2. Налагодження співпраці зі службою пробації
  3. Публічний звіт директора Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та керівника Старовижівського бюро правової допомоги за результатами діяльності у 2016–2017 рр.
  4. Семінар для працівників місцевих центрів системи БПД Волинської області
  5. Об’єднуємо зусилля задля забезпечення права громадян на захист
  6. Кадрові зміни
  7. Підвищення рівня правової спроможності осіб, до яких застосовано пробацію
  8. Учаснику бойових дій відшкодували моральну шкоду за неправомірну відмову у продажі квитка на міжміський рейс
  9. Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик подякував усім причетним до підготовки до запровадження безвізового режиму
  10. Правова допомога у Міжнародних пунктах пропуску
   
© 2014 Волинський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua